Contactgegevens dorpsraden

Lees voor

Hart voor Baexem

Schepenstraat 23

6095 AP  Baexem

e-mail: hartvoorbaexem@gmail.com

www.hartvoorbaexem.nl

Dorpsraad Buggenum
De heer T Boonen,  

Bergstraat 18

6082 AK Buggenum

Tel: 06 - 37 62 41 81 

e-mail: dorpsraad.buggenum@gmail.com

www.dorpsraadbuggenum.nl

Dorpsraad Ell

De heer Th. van den Berkmortel,

Niesstraat 14, 6011 RC  Ell

Tel: 06-55 82 51 49

secretariaat@dorpsraadell.nl

e-mail: tjberkmortel@kpnmail.nl

www.dorpsraadell.nl

Dorpsraad Grathem

De heer J. Evers

Severinusstraat 17

6096 BS Grathem

Tel: 0475-451829

e-mail: jchevers@kpnmail.nl

www.dorpsraadgrathem.nl

Dorpsraad Haelen
Dhr. R. Boots

Van Ghoorstraat 16

6081 BC Haelen

Tel: 0475-593096
e-mail: info@dorpsraadhaelen.nl

www.dorpsraadhaelen.nl

Dorpsoverleg Haler

Dhr. F. van Laar

Pinxtenstraat 8

6012 RJ Haler

Tel: 06-23927575

e-mail: dorpsoverleghaler@gmail.com

fjj.van.laar@gmail.com

www.dorpsoverleghaler.nl

Stichting Gemeenschapsraad Heibloem

Dhr. J. Hoenink                       

Pater van Donstraat 15

6089 NM Heibloem

Tel: 0475-495199

e-mail: gemeenschapsraad.heibloem@gmail.com

http://www.heibloem.daarleefje.nl

Dorpsraad Heythuysen
Dhr. H.G.F. Voermans
Schuttersdreef 96 
6093 JB Heythuysen
Tel: 06 - 51 09 98 80 

e-mail: hvoermans1946@kpnmail.nl
www.dorpsraadheythuysen.nl

       

Stichting Dorpsoverleg Horn

Mevr. Hilde Glessner

Stadhouderlaan 25

6085 AV Horn

Tel. 06-50742640

e-mail: dorpsoverleghorn@gmail.com

www.haor.nl/dorpsoverleg

Stichting Dorpsraad Oos Dorp Hunsel

Wiet Zentjens

Eikesstraat 31

6013 RC Hunsel

Tel: thuis 0475 476797

zaak 0475 565436 mobiel  06 11154777

email: wietzentjens@cs.com

www.hunsel.nl            

Dorpsraad Ittervoort

dhr. F. van IJsseldijk

Dahliastraat 4

6014 AM Ittervoort

Tel: 0475-566452

e-mail: van.ijsseldijk@planet.nl

www.dorpsraadittervoort.nl

Dorpsraad Kelpen-Oler

Dhr. C. Weekers

Kelperweg  41a

6037 RL  Kelpen-Oler

Tel: 0495-651721

       06-36579166

e-mail: info@dorpsraadkelpen-oler.nl

www.dorpsraadkelpen-oler.nl

Dorpsoverleg Itter Laeftj

Dhr. J. Welters

Bodestraat 2

6015 BS Neeritter

Tel: 06-51988944

e-mail: itterlaeftj@gmail.com

www.itterlaeftj.nl

Dorpsraad Nunhem

Mevr. D. Peeters

Molenbergstraat 21

6083 AW Nunhem

Tel: 0475-593369/ 06-22379010

e-mail: info@dorpsraadnunhem.nl

dhapeeters@kpnmail.nl

www.dorpsraadnunhem.nl

Dorpsraad Roggel

Mevr. T. Eijkelenburg
p/a. Strubben 11
6088 NN  Roggel
Tel: 06 - 10366862

e-mail: info@dorpsraadroggel.nl

www.dorpsraadroggel.nl

Dorpsoverleg

Dorpsoverleg Itter Laeftj <itterlaeftj@gmail.com>;

Dorpsraad Buggenum <dorpsraad.buggenum@gmail.com>;

Dorpsraad Ell  <secretariaat@dorpsraadell.nl>;

Dorpsraad Grathem <jchevers@kpnplanet.nl>;

Dorpsraad Haelen <info@dorpsraadhaelen.nl>;

Dorpsraad Heythuysen <hvoermans1946@kpnmail.nl>;

Dorpsraad Hunsel <wietzentjens@cs.com >;

Dorpsoverleg Horn < wmsheuyerjans@onsbrabantnet.nl>;

Dorpsoverleg Haler <dorpsoverleghaler@gmail.com>;

Dorpsraad Ittervoort  <van.ijsseldijk@planet.nl>;

Dorpsraad Kelpen-Oler <info@dorpsraadkelpen-oler.nl >;

Dorpsraad Nunhem <dhapeeters@kpnmail.nl>;

Dorpsraad Roggel <info@dorpsraadroggel.nl>;

Hart voor Baexem <hartvoorbaexem@gmail.com>;

Stichting gemeenschapsraad Heibloem <gemeenschapsraad.heibloem@gmail.com>

Uw bezoek aan het gemeentehuis

Wij werken op afspraak. Een afspraak maakt u gemakkelijk via de Online afsprakenplanner of via tel: (0475) 85 90 00.