Commissie Sociaal

Lees voor

De raadscommissie Sociaal adviseert en overlegt onder meer over de volgende onderwerpen:

  • Drie decentralisaties uit het Regeerakkoord over het sociale domein: Jeugdwet, Wet maatschappelijke ondersteuning, Participatiewet
  • Accommodatie- en subsidiebeleid
  • Werkgelegenheid
  • Sociale werkvoorziening
  • Dorpsraden, dorpsontwikkeling en leefbaarheid
  • Kunst- en cultuurbeleid
  • Vrijwilligerswerk en mantelzorg
  • Onderwijs en leerplicht
  • Welzijn, sport
  • Volksgezondheid

Klik hier voor de besluitenlijst.

Samenstelling

Tiny Reijnders - Seerden

Reijnders - Seerden
contactgegevens en taken Tiny Reijnders - Seerden
FunctieVoorzitter
AdresSeverinusstraat 8
6096 BS  Grathem
Telefoonnummer(0475) 45 24 57
E-mailadrest.reijnders@leudal.nl
Politieke partijCDA

drs. Pieke Houben

Houben
contactgegevens en taken drs. Pieke Houben
FunctieCommissielid
AdresVrijthof 1
6083 NB  Nunhem
Telefoonnummer(06) 11 69 94 54
E-mailadresp.houben@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Huub Metsemakers

Metsemakers
contactgegevens en taken Huub Metsemakers
FunctieCommissielid
AdresHorstpeel 34
6089 NH  Heibloem
E-mailadresh.metsemakers@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Yvonne Parren

Parren
contactgegevens en taken Yvonne Parren
FunctieCommissielid
AdresStadhouderlaan 6
6085 AV  Horn
E-mailadresy.parren@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Marianne Bultman-Verheijden

Bultman-Verheijden
contactgegevens en taken Marianne Bultman-Verheijden
FunctieCommissielid
AdresGraaf van Loonlaan 3
6093 BS  Heythuysen
E-mailadresm.bultman@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

Mart Janssen

Geen foto
contactgegevens en taken Mart Janssen
FunctieCommissielid
AdresGroenstraat 23
6088 CW  Roggel
Telefoonnummer(0475) 49 29 41
E-mailadresm.janssen@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

mr. Nadine Alofs

Alofs
contactgegevens en taken mr. Nadine Alofs
FunctieCommissielid
AdresWinkelveld 3
6088 HG  Roggel
Telefoonnummer(0475) 49 41 84
E-mailadresn.alofs@leudal.nl
Politieke partijCDA

drs. Gerard Eijsink

Eijsink
contactgegevens en taken drs. Gerard Eijsink
FunctieCommissielid
AdresBergerweg 26
6085 AT  Horn
Telefoonnummer(0475) 58 16 91
E-mailadresg.eijsink@leudal.nl
Politieke partijCDA

Kaj Beurskens, MSc MA

Beurskens, MSc MA
contactgegevens en taken Kaj Beurskens, MSc MA
FunctieCommissielid
AdresSchoolstraat 2g
6096 AS  Grathem
Telefoonnummer(06) 15 66 75 33
E-mailadresk.beurskens@leudal.nl
Politieke partijD66

drs. Danielle Peet

Peet
contactgegevens en taken drs. Danielle Peet
FunctieCommissielid
AdresPark 10
6093 EL  Heythuysen
Telefoonnummer(0475) - 49 29 75
E-mailadresd.peet@leudal.nl
Politieke partijD66

Jan Engelen

Engelen
contactgegevens en taken Jan Engelen
FunctieCommissielid
AdresDresenstraat 6
6088 HC  Roggel
Telefoonnummer(0475) 49 16 13
E-mailadresj.engelen@leudal.nl
Politieke partijLeudal Sociaal

mr. Ad Thomassen

Thomassen
contactgegevens en taken mr. Ad Thomassen
FunctieCommissielid
AdresSchelkens-ven 84
6085 DH  Horn
Telefoonnummer(0475) 58 30 00
E-mailadresa.thomassen@leudal.nl
Politieke partijVVD

Hilde Glessner

Geen foto
contactgegevens en taken Hilde Glessner
FunctieCommissielid
AdresStadhouderlaan 25
6085 AV  Horn
Telefoonnummer(06) - 507 42 640
E-mailadresh.glessner@leudal.nl
Politieke partijProgressief Akkoord Leudal

drs. Joost van der Stappen

van der Stappen
contactgegevens en taken drs. Joost van der Stappen
FunctieCommissielid
AdresMargarethastraat 73
6014 AD  Ittervoort
Telefoonnummer(0475) 56 49 47
E-mailadresj.vanderstappen@leudal.nl
Politieke partijProgressief Akkoord Leudal

John Lommen

Lommen
contactgegevens en taken John Lommen
FunctieCommissiegriffier
E-mailadresj.lommen@leudal.nl

Uw bezoek aan het gemeentehuis

Wij werken op afspraak. Een afspraak maakt u gemakkelijk via de Online afsprakenplanner of via tel: (0475) 85 90 00.