Commissie Fysiek

Lees voor

De raadscommissie Fysiek adviseert en overlegt onder meer over de volgende onderwerpen:

  • Wonen (bouwen en wonen, monumentenzorg, volkshuisvesting, woonwagens);
  • Ruimtelijke ordening (ruimtelijke plannen, exploitatie bestemmingsplannen, grondbeleid en ontgrondingen, Wet algemene bepalingen omgevingsrecht);
  • Plattelandsvernieuwing en plattelandsfuncties (landbouw, natuurbeheer en recreatie)
  • Werken
  • Economie, retail, toerisme en recreatie, bedrijventerreinen, havens, waterwegen, midden- en kleinbedrijf, agrarische sector, markten)
  • Openbare ruimte
  • Verkeer en vervoer
  • Civiele techniek (weg- en rioolbeheer, kunstwerken), nutsbedrijven
  • Milieu (milieubeheer, duurzaamheid, afvalverwerking, natuur- en milieueducatie)

Klik hier voor de besluitenlijst.

Samenstelling

Jordi Custers

Custers
contactgegevens en taken Jordi Custers
FunctieVoorzitter
AdresSebastiaanstraat 29
6011 RD  Ell
Telefoonnummer(06) 57 54 54 10
E-mailadresj.custers@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

Patrick Alers

Geen foto
contactgegevens en taken Patrick Alers
FunctieCommissielid
AdresWal 6
6085 BJ  Horn
Mobiel nummer(06) - 53 65 38 06
E-mailadresp.alers@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

ir. Jack Coolen

Coolen
contactgegevens en taken ir. Jack Coolen
FunctieCommissielid
AdresKoelstraat 3b
6011 SB  Ell
Telefoonnummer(0495) 55 23 26
E-mailadresj.coolen@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Luuk van de Paal

van de Paal
contactgegevens en taken Luuk van de Paal
FunctieCommissielid
AdresSmidstraat 6
6013 RX  Hunsel
Telefoonnummer(0475) 56 66 07
E-mailadresl.vandepaal@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Baldwin Grabert

Grabert
contactgegevens en taken Baldwin Grabert
FunctieCommissielid
AdresSteegstraat 47
6085 EP  Horn
Telefoonnummer(0475) 58 19 69
E-mailadresb.grabert@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

dr. ir. Thieu Wagemans

Wagemans
contactgegevens en taken dr. ir. Thieu Wagemans
FunctieCommissielid
AdresBelenbroeklaan 22
6093 BT  Heythuysen
Telefoonnummer(0475) 49 35 70
E-mailadresm.wagemans@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

ing. Thieu Bongers

Bongers
contactgegevens en taken ing. Thieu Bongers
FunctieCommissielid
AdresKeversbroek 2
6037 RG  Kelpen-Oler
Mobiel nummer(06) 12 21 80 76
E-mailadrest.bongers@leudal.nl
Politieke partijCDA

Hennie Korten

Geen foto
contactgegevens en taken Hennie Korten
FunctieCommissielid
AdresStaldijk 2
6089 NV  Heibloem
Telefoonnummer(0475) 49 50 84
E-mailadresh.korten@leudal.nl
Politieke partijCDA

Robert Martens

Geen foto
contactgegevens en taken Robert Martens
FunctieCommissielid
AdresBurgemeester Hoebersstraat 17
6081 AR  Haelen
Telefoonnummer0475-820389
E-mailadresr.martens@leudal.nl
Politieke partijD66

Pim Ramaekers, MBA

Ramaekers, MBA
contactgegevens en taken Pim Ramaekers, MBA
FunctieCommissielid
AdresMortel 42
6088 AJ  Roggel
E-mailadresp.ramaekers@leudal.nl
Politieke partijVVD

Thieu Munnecom

Munnecom
contactgegevens en taken Thieu Munnecom
FunctieCommissielid
AdresDe Wal 50
6015 AX  Neeritter
Telefoonnummer(0475) 56 58 63
E-mailadrest.munnecom@leudal.nl
Politieke partijProgressief Akkoord Leudal

drs. Wim Cornelissen

Cornelissen
contactgegevens en taken drs. Wim Cornelissen
FunctieCommissiegriffier
Mobiel nummer(06) 120 768 51
E-mailadresw.cornelissen@leudal.nl

Uw bezoek aan het gemeentehuis

Wij werken op afspraak. Een afspraak maakt u gemakkelijk via de Online afsprakenplanner of via tel: (0475) 85 90 00.